БАНКЕТИ ТА КОРПОРАТИВИ

БАНКЕТНИЙ ЗАЛ В УКРАЇНСЬКОМУ СТИЛІ

Якщо Ви шукаєте банкетний зал у Львові чи поблизу, запрошуємо Вас в ресторан готелю “Диканька”. Для вдалого святкування потрібно лише три складові :

  • близькі люди поруч
  • цікава програма
  • влучна локація. З нами Ви будете задоволені місцем для святкування! Надаємо приміщення та організовуємо банкети з нагоди весіль, днів народжень, хрестин, корпоративів та будь-якої іншої урочистої події.

РЕСТОРАН “ДИКАНЬКА”

Атмосфера закладу не залишить байдужими Ваших гостей. Українці вміють відпочивати. Почуття гумору, любов до танців та легка жартівлива вдача передається з покоління в покоління. Таку ідею української самобутності ми втілили в інтер’єрі ресторану Диканька. Кожен елемент декору віє народною культурою. Гостей зустрічають привітні офіціанти у вишитому вбранні. Гарантуємо високий рівень обслуговування.

Ресторан складається з чотирьох залів:

  • основний зал в етностилі
  • панська зала
  • зал для танців з барною стійкою
  • балкон для тих, хто палить

Основний зал розрахований максимум на 50 гостей. Ідеально підходить для святкування невеликого весілля. Просторий, світлий, оформлений в стилі світлиці, головної кімнати української оселі. Вишиті рушники на стінах та інші атрибути народної культури створять настрій вашого вечора.

Окремий зал відведений для танців. В загальному дусі ресторану та українських традицій. Побілені стіни, муляжі солом`яних стріх, віконця в рушниках та по звичаю – лавиці. Зручне місце залишили для музикантів. Адже яке святкування без живої музики!

Панська зала розрахована на 10 осіб, для тих, хто хоче відсвяткувати в тісному колі найближчих. Так добре провести час з друзями чи рідними за одним великим столом!

В теплу пору відкриті для відвідувачів альтанки на території готелю. Тут зможете скуштувати страви з ресторану на свіжому повітрі.

ОРЕНДА БАНКЕТНОГО ЗАЛУ

Кожен банкет для нас особливий. Тому кухарі вкладають всі свої вміння та любов у приготування страв. Використовуємо виключно свіжі та якісні продукти. Рецепти перевірені часом і досвідом наших кухарів. Доказ — задоволені гості, які повертаються на святкування знову і знову. Радо підемо Вам на зустріч та втілимо побажання стосовно меню. Всі деталі узгодите з адміністратором та шеф-кухарем. На сайті можете провести попередню калькуляцію банкету. Так святкування принесе лише приємні сюрпризи! Ще одна перевага – зручне розташування. Ресторан знаходиться в центрі смт Куликів, лише за 15 км від Львова. Подбайте про гостей заздалегідь, забронюйте для них номер в готелі “Диканька”.

Замовити банкетний зал просто – зателефонуйте!